Karpaty fest Slavičín

26.-27. června 2020 se v parku Zámku Wichterle ve Slavičíně, uskuteční už 13.ročník charitativní akce s názvem “KARPATY  FEST”.

V roce 2019 u nás vytoupili Horkýže Slíže, Mirai, Pokáč, Adam Ďurica, Motorband nebo Dareband.

Program

Děkujeme

I.M.T. SMILE

Šárce se podařila skvělá věc! Do Slavičína zavítá jedna z nejúspěšnějších česko-slovenských kapel, která hraje vlastní tvorbu a na popové scéně účinkuje už 20 let.

Michal hrůza

Představujeme další hvězdu třináctého ročníku charitativní akce “Karpaty fest”, která se uskuteční poslední víkend v červnu 2020. Po dlouhé době k nám do parku přijede Michal Hrůza s kapelou Hrůzy.

Anna K.

K dnešnímu dni jsou k dispozici v předprodeji vstupenky na Infocentru ve Slavičíně a my věříme, že se po nich jen zapráší, protože do Slavičína přiveze své hitovky i zpěvačka Anna K.

HARLEJ

První potvrzenou a vámi odhlasovanou kapelou letošního Karpaty festu ve Slavičíně je česká rocková skupina z Prahy a Mostu, Harlej. 

VOXEL

Václav Lebeda, vystupující pod pseudonymem Voxel, je český folk-popový zpěvák a písničkář, o kterém naše republika ví už od roku 2012. Na Karpaty festu si zazpívá (stejně jako letos Pokáč) s dětským souborem Darebáček.

Poetika

Poetika, mladá hudební skupina, která v roce 2016 vystřelila svým debutovým singlem Zkouším žít. Na úspěch prvního hitu navázala kapela písní Každou vteřinou. Těšte se na kluky ve Slavičíně.

MUCHA

Nikola Muchová, vystupující někdy pod jménem Nikola Mucha, je česká punková písničkářka. Vystupuje od svých 15 let, jak sólově, tak s dalšími muzikanty. Hrála v kyjovské kapele Bumasifma, nyní má kolem sebe kapelu Mucha.

Pavel Callta

Pavel Callta vydal v červnu 2015 své debutové album Momenty. V listopadu 2018 mu vyšlo jeho druhé autorské album Součást souběžně se singlem „Nezapomeň“. V roce 2018 soutěžil v českém kole soutěže Eurovision Song Contest s písní Never Forget, kde skončil v TOP6.

Jaroslav Uhlíř

Celé generace vyrostly na jeho písničkách. Pan Jaroslav Uhlíř, jedna z největších legend, vystoupí v našem nádherném zámeckém parku na Karpaty festu v sobotu 27.6 2020! Tohle musíte zažít! 

Mňága & Žďorp

Do Slavičína, na Karpaty fest, letos poprvé dorazí také kapela, která to má doslova několik málo kilometrů daleko. Můžete se těšit tak tna Mňágu & Žďorp z Valašského Meziříčí a jejich hitovky jako Myslel jsem si, že je to láska, Měsíc nebo Hodinový hotel. Pánové, dáme i Klec v kleci?

Vojta d

Vojtěch Drahokoupil – Vojta D – zpěvák, herec a moderátor, se narodil 31.8. 1995 v Liberci.  Je členem chlapecké skupiny New Element a účinkoval také v muzikálu Romeo a Julie. Vojta se zúčastnil páté řady reality show Tvoje tvář má známý hlas.

Vitacit

Vitacit je česká metalová skupina, která vznikla v roce 1975. Avšak její utváření započalo již v roce 1973, a to pod názvem Smetiště, v Roztokách U Prahy.

Děkujeme

Děkujeme všem, kteří si 12.ročník charitativní akce ve Slavičíně užili stejně jako my. Ať už jako návštěvníci nebo pořadatelé. Těšíme se na vás v roce 2020.

VSTUPENKY

Vstupenky za zvýhodněnou cenu (500,-Kč / dospělí a 300,-Kč děti do 15 let) zakoupíte do konce ledna v předprodeji na Infocentru Slavičín. 

ON-LINE U TICKETSTREAM

O nás

Charitativní akci “Dětský den a koncert” má již dvanáct let pod palcem Šárka Valčíková, Majoš Zvonek a parta těch správných lidí ze Slavičína a blízkého okolí. Hlavním cílem akce je shromáždit co největší finanční obnos pro děti v tomto regionu, které neměly v životě štěstí po zdravotní stránce a tyto peníze jim mohou alespoň maličko pomoct při zakoupení speciálních přístrojů, které jim pomohou vrátit se do života.

Začínalo se na Výletišti v Hrádku, kde během deseti let vystoupily takové kapely a interpreti jako Desmod, No Name, Michal Hrůza, Olympic, Sebastian, Xindl-X, Javory, Jelen, Horkýže slíže, Mirai, Adam Ďurica, Pokáč, Motorband, Dareband nebo Slza. Druhý den potom proběhl samotný Dětský den. Pro děti je vždy připraveno spoustu atrakcí, soutěží a cen, nechybí divadlo, ukázka hasičských a policejních vozů a další doprovodný program.

Jedenáctý ročník se poprvé přesunul do Zámeckého parku ve Slavičíně v roce 2018, kde vyrostlo nádherné pódium a David Koller a Naty Hrychová společně s kapelou Desmod tak otevřeli novou cestu této charitativní akce. 

Od roku 2019 tato charitativní akce probíhá pod hlavičkou “Karpaty fest”.

Stánkový prodej

Zde můžete vyplnit formulář s informacemi o Vašem nabízeném sortimentu a požadavcích, který bude předán odpovědné osobě za stánkový prodej: Majoš Zvonek
Vyplněním formuláře pouze zasíláte svou nabídku, v žádném případě se nejedná o automatické zarezervování místa na festivalu.  Po prostudování nabídky se Vám ozve zodpovědná osoba.
Po vyplnění formuláře bude po potvrzení formulář odeslán automaticky na email. Do pole poznámka uveďte jakýkoliv popis který Vám nevyhovoval v přednastavené části.
Pronajímáme pouze prostor pro prodej zboží a potravin vyjma veškerých alkoholických, nealkoholických nápojů, tabákových výrobků a zbraní jakéhokoliv druhu.
V areálu je omezená možnost parkování za poplatek. Během festivalu je možný návoz sortimentu pouze v hodinách, kdy je areál uzavřen pro veřejnost.
Vzhledem k organizaci festivalu pronajímáme prostor pouze na celou dobu akce.
Pronajímatel nezajišťuje ostrahu pronajaté plochy.
Každý stánkař má předem určené místo, které je dané velikosti pronajaté plochy a datem uzavření smlouvy.

Podmínky

Je nutno si vzít sebou minimálně 30 m normalizované prodloužení na předplacenou elektropřípojku.

Podmínkou příjezdu v den konání je dodržet nájezdový čas max do 12:00 hod. a opuštění prostoru před zahájením produkce a to do max 15:00 hod.

Zadejte svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat.

Kontakt