fbpx

kontakt

Charitativní akci „Dětský den a koncert“ má již šestnáctým rokem pod palcem Majoš Zvonek a parta těch správných lidí ze Slavičína a blízkého okolí. Hlavním cílem akce je shromáždit co největší finanční obnos pro děti v tomto regionu, které neměly v životě štěstí po zdravotní stránce a tyto peníze jim mohou alespoň maličko pomoct při zakoupení speciálních přístrojů, které jim pomohou vrátit se do života.


Začínalo se na Výletišti v Hrádku (také se Šárkou Valčíkovou), kde během deseti let vystoupily takové kapely a interpreti jako Desmod, No Name, Michal Hrůza, Olympic, Sebastian, Xindl-X, Javory, Jelen, Horkýže slíže, Mirai, Adam Ďurica, Pokáč, Motorband, Dareband nebo Slza. Druhý den potom proběhl samotný Dětský den. Pro děti je vždy připraveno spoustu atrakcí, soutěží a cen, nechybí divadlo, ukázka hasičských a policejních vozů a další doprovodný program.


Jedenáctý ročník se poprvé přesunul do Zámeckého parku ve Slavičíně v roce 2018, kde vyrostlo nádherné pódium. David Koller, Naty Hrychová, společně s kapelou Desmod tak vystupovali v novém prostředí této charitativní akce. 

Od roku 2019 charitativní akce Dětský den a koncert, probíhá pod hlavičkou „Karpaty fest“.

Kontakt

Spolek Zvonek
Nevšová 98
76321 Slavičín
tel.email: majos.z(@)email.cz

IČO: 06058990

Program 2023

Těšíme se na vás